To ensure we provide you with the right deals and products on the shelves, you'd like to shop.

Flatbreads & Rice Crisps

Rice Cakes, Unsalted
In Cart
$1.99 ea
Sale Price Per Unit: $1.47 / 100 g
Rice Cakes, Cheddar
In Cart
$1.99 ea
Sale Price Per Unit: $1.28 / 100 g
Rice Chips, Butter Popcorn $2.00 MIN 3 Exp. 12/31
In Cart
$2.29 ea
Sale Price Per Unit: $2.29 / 100 g
Rice Chips, Cheddar $2.00 MIN 3 Exp. 12/31
In Cart
$2.29 ea
Sale Price Per Unit: $2.29 / 100 g
Rice Chips, Ketchup $2.00 MIN 3 Exp. 12/31
In Cart
$2.29 ea
Sale Price Per Unit: $2.29 / 100 g
Rice Chips, Salt & Vinegar $2.00 MIN 3 Exp. 12/31
In Cart
$2.29 ea
Sale Price Per Unit: $2.29 / 100 g
Crispy Minis Rice Cakes, White Cheddar $2.00 MIN 3 Exp. 12/31
In Cart
$2.29 ea
Sale Price Per Unit: $1.64 / 100 g
Rice Chips, Sour Cream & Onion $2.00 MIN 3 Exp. 12/31
In Cart
$2.29 ea
Sale Price Per Unit: $2.29 / 100 g
Crispy Minis Rice Chips, BBQ $2.00 MIN 3 Exp. 12/31
In Cart
$2.29 ea
Sale Price Per Unit: $2.29 / 100 g
Crispy Minis Rice Cakes, Caramel Chocolate Chip $2.00 MIN 3 Exp. 12/31
In Cart
$2.29 ea
Sale Price Per Unit: $1.15 / 100 g
Rice Chips, Crunchy Dill $2.00 MIN 3 Exp. 12/31
In Cart
$2.29 ea
Sale Price Per Unit: $2.29 / 100 g
Crispy Minis Rice Cakes, Original $2.00 MIN 3 Exp. 12/31
In Cart
$2.29 ea
Sale Price Per Unit: $1.80 / 100 g
Crispy Minis Rice Chips, Sweet Chili $2.00 MIN 3 Exp. 12/31
In Cart
$2.29 ea
Sale Price Per Unit: $2.29 / 100 g
Melba Toast, Multigrain $2.00 MIN 2 Exp. 12/31
In Cart
$2.39 ea
Sale Price Per Unit: $1.20 / 100 g
Melba Toast $2.00 MIN 2 Exp. 12/31
In Cart
$2.39 ea
Sale Price Per Unit: $1.20 / 100 g
Melba Toast, Whole Wheat $2.00 MIN 2 Exp. 12/31
In Cart
$2.39 ea
Sale Price Per Unit: $1.20 / 100 g
Dutch Rusks Twice-Baked Bread
In Cart
$2.59 ea
Sale Price Per Unit: $2.59 / 100 g
Paris Toasts
In Cart
$2.79 ea
Sale Price Per Unit: $3.49 / 100 g
Whole Wheat Paris Toasts
In Cart
$2.79 ea
Sale Price Per Unit: $3.49 / 100 g
Crispers, Ranch $2.50 MIN 2 Exp. 02/27
In Cart
$2.99 ea
Sale Price Per Unit: $1.71 / 100 g
Wholegrain Rye Crispbread, Multi-Grain $2.50 MIN 2 Exp. 03/20
In Cart
$2.99 ea
Sale Price Per Unit: $1.20 / 100 g
Wholegrain Rye Crispbread, Sesame Rye $2.50 MIN 2 Exp. 03/20
In Cart
$2.99 ea
Sale Price Per Unit: $1.20 / 100 g
Wholegrain Rye Crispbread, Rye & Oat Bran $2.50 MIN 2 Exp. 03/20
In Cart
$2.99 ea
Sale Price Per Unit: $1.20 / 100 g
Crispers, All Dressed $2.50 MIN 2 Exp. 02/27
In Cart
$2.99 ea
Sale Price Per Unit: $1.71 / 100 g
Crispers, BBQ $2.50 MIN 2 Exp. 02/27
In Cart
$2.99 ea
Sale Price Per Unit: $1.71 / 100 g
Crispers, Salt & Vinegar $2.50 MIN 2 Exp. 02/27
In Cart
$2.99 ea
Sale Price Per Unit: $1.71 / 100 g
Melba Toast $2.50 MIN 2 Exp. 12/31
In Cart
$3.19 ea
Sale Price Per Unit: $1.60 / 100 g
Canapé Melba Rounds, 12 Grain $2.50 MIN 2 Exp. 12/31
In Cart
$3.19 ea
Sale Price Per Unit: $2.13 / 100 g
Baked Snack Bites, Garlic & Parmesan
In Cart
$3.49 ea
Sale Price Per Unit: $2.33 / 100 g
Crisps, Sesame Seeds
In Cart
$3.49 ea
Sale Price Per Unit: $2.18 / 100 g
Bites Crackers, Asiago
In Cart
$3.49 ea
Sale Price Per Unit: $2.33 / 100 g
Sliced Almond Crisps
In Cart
$3.49 ea
Sale Price Per Unit: $2.18 / 100 g
Gourmet Brown Rice Crisps, Sea Salt
In Cart
$3.69 ea
Sale Price Per Unit: $2.37 / 100 g
Crispbread, Multigrain
In Cart
$4.29 ea
Sale Price Per Unit: $2.45 / 100 g
Crispbread, Original Rye
In Cart
$4.29 ea
Sale Price Per Unit: $2.15 / 100 g
Oatcakes, Rough
In Cart
$4.29 ea
Sale Price Per Unit: $1.72 / 100 g
Bagel Crisps, Sesame
In Cart
$4.69 ea
Sale Price Per Unit: $2.76 / 100 g
Bagel Crisps, Sesame
In Cart
$4.69 ea
Sale Price Per Unit: $2.76 / 100 g
Melba Toast SAVE $0.30 Exp. 02/27
In Cart
$4.99 ea $5.29
Sale Price Per Unit: $1.25 / 100 g
Artisan Crisps, Rosemary & Sea Salt
In Cart
$5.49 ea
Sale Price Per Unit: $3.05 / 100 g
Aged Cheddar Mini Crisps
In Cart
$5.49 ea
Sale Price Per Unit: $3.66 / 100 g
Roasted Garlic Mini Crisps
In Cart
$5.49 ea
Sale Price Per Unit: $3.05 / 100 g
Olive Oil & Sea Salt Mini Crisps
In Cart
$5.49 ea
Sale Price Per Unit: $3.05 / 100 g
Artisan Crisps, Olive Oil & Sea Salt
In Cart
$5.49 ea
Sale Price Per Unit: $3.05 / 100 g