Diapers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 5 (27+ lbs), 104 Ct
104 ea, $0.39/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 4 (22-37 lbs), 120 Ct
120 ea, $0.34/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Boys' Nighttime Bedwetting Underwear, Size S/M (43-68 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 6 (35+ lbs), 84 Ct
84 ea, $0.49/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Boys' Nighttime Bedwetting Underwear, Size Large (68-95 lbs), 34 Ct
34 ea, $0.97/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 3 (16-28 lbs), 136 Ct
136 ea, $0.30/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $45.00, formerly:
Limit 4, after limit $54.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size 6, 120 Count
120 ea, $0.46/1ea
Low Stock
sale: $45.00, formerly:
Limit 4, after limit $54.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S4, 176 Count
176 ea, $0.31/1ea
Out of Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Girls' Nighttime Bedwetting Underwear, Size S/M (43-68 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $45.00, formerly:
Limit 4, after limit $54.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size 5, 148 Count
148 ea, $0.37/1ea
Out of Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Boys' Nighttime Bedwetting Underwear, Size Extra Large (95-120 lbs), 28 Ct
28 ea, $1.18/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size Newborn (up to 10 lbs), 84 Ct
84 ea, $0.39/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size 1 (8-14 lbs), 96 Ct
96 ea, $0.34/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Little Movers HuggFit 360° Baby Diapers, Size 7, 70 Count
70 ea, $0.59/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Training Pants Size 5 (3T4T), 100 Count
100 ea, $0.44/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Training Pants Size 6 (4T5T), 86 Count
86 ea, $0.51/1ea
Low Stock
sale: $27.00, formerly:
Limit 4, after limit $31.99
Plus tax
Pampers
Boys Bedwetting Nighttime Underwear, Size S/M (38-70 lbs), 44 Count
44 ea, $0.73/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size 2 (12-18 lbs), 84 Ct
84 ea, $0.39/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Boys' Nighttime Bedwetting Underwear, Size Extra Small (28-43 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Girls' Nighttime Bedwetting Underwear, Size Large (68-95 lbs), 34 Ct
34 ea, $0.97/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Training Pants Size 7 (5T6T), 70 Count
70 ea, $0.63/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Overnites Nighttime Baby Diapers, Size 5 (27+ lbs), 50 Ct
50 ea, $0.66/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Overnites Nighttime Baby Diapers, Size 6 (35+ lbs), 42 Ct
42 ea, $0.79/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Girls' Nighttime Bedwetting Underwear, Size Extra Large (95-120 lbs), 28 Ct
28 ea, $1.18/1ea
Low Stock
sale: $45.00, formerly:
Limit 4, after limit $54.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size 3, 192 Count
192 ea, $0.29/1ea
Out of Stock
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Potty Training Pants Size 5 (3T4T), 100 Count
100 ea, $0.44/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Potty Training Pants Size 6 (4T5T), 86 Count
86 ea, $0.51/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Ups Training Underwear Peppa Pig Size 4 2T-3T, 112 Count
112 ea, $0.39/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.31/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































