sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.99
Plus tax
Huggies
Natural Care Sensitive Baby Wipes, Unscented, 1 Flip-Top Pack (56 Wipes Total)
56 ea, $0.07/1ea
Low Stock
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Banana, Sweet Potato, and Blueberry Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Apple, Blueberry, and Green Pea Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Apple, Peach, Pumpkin, Buckwheat Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Organic Mango, Stage 1
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Organics Apple, Oats, Cinnamon, and Chia Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100g
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Banana, Apple, and Carrot Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Pear Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Pear, Apple, and Broccoli Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Mango, Apple, Carrot, and Peach Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml
Low Stock
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Sweet Potato, Apple, and Mango Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Organic Banana & Kiwi
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Organic Pear, Spinach, & Chick Peas Pouch
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Organic Apple, Beet, & Flax Pouch
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Apple & Cherry Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Apple, Green Vegetables & Avocado Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Apple, Banana & Strawberry With Yogurt Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Organic Banana, Mango & Apple Yogurt
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Mango, Apple & Peach With Yogurt Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100ml
Low Stock

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Apple Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Apple, Prunes & Butternut Squash Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Nestlé
Gerber Lil’ Crunchies Mild Cheddar Flavour Toddler Snacks, 12 Months & Up
42 g, $9.02/100g
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Banana, Apple and Mango Baby Food with Coconut Milk
128 g, $1.16/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Nestlé
Gerber Puffs, Blueberry Vanilla Flavour, Snack, 8 Mo & Up
42 g, $9.02/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Apple, Banana & Blueberry Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Nestlé
Gerber Puffs, Strawberry & Apple Flavour, Baby Snack
42 g, $9.02/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Nestlé
Gerber Lil’ Crunchies Zesty Tomato Flavour Toddler Snacks
42 g, $9.02/100g
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Fruit, Green Veggies and Cauliflower Baby Food
128 g, $1.16/100g
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Pumpkin, Carrot and Apple Baby Food
128 g, $1.16/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Nestlé
Gerber Puffs, Peach Flavour, Snack for Babies 8 Mo & Up
42 g, $9.02/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Nestlé
Gerber Puffs, Banana Flavour, Snack for Babies 8 Mo & Up
42 g, $9.02/100g
sale: $9.50 MIN 2
, formerly: $10.49
Pediasure Complete
Complete, Vanilla
4x235.0 ml, $1.12/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Nestlé
Gerber Arrowroot Biscuits, For Babies 10 Months & Up
155 g, $2.57/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $10.50, formerly: $11.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSchneiders
Juicy Jumbos Original Hot Dogs
450 g, $2.33/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Mozzarella Cheese Bar
400 g, $1.25/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































