sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
Out of Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Original, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Original, Dairy Free, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Coconut Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Dark Chocolate, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Oat Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
PC Organics
Organic Chicken Broth Less Sodium
900 ml, $0.28/100ml
Out of Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Cashew Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
PC Organics
Organic Vegetable Broth
900 ml, $0.28/100ml
sale: $7.65, formerly: $8.50
SAVE $0.85
PC Organics
All-Purpose Flour, Organic
2.5 kg, $0.31/100g
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
PC Organics
Organic Chicken Broth
900 ml, $0.28/100ml
Out of Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $10.00, formerly: $11.49
SAVE $1.49
PC Organics
Organic Whole Milk 3.25% M.F.
4 l, $0.25/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Dark Chocolate, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.50, formerly: $9.99
SAVE $1.49
Bobs Red Mill
Rolled Oats
907 g, $0.94/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
PC Organics
Organic Partly Skimmed Milk 2% M.F.
4 l, $0.25/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $10.50, formerly: $11.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSchneiders
Juicy Jumbos Original Hot Dogs
450 g, $2.33/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Mozzarella Cheese Bar
400 g, $1.25/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































