sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Salmon Dinner
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Chef's Dinner
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Tender Liver & Chicken Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Chicken Feast
85 g, $1.40/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
Mix-Ups Chicken, Catnip & Cheddar Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
Low Stock
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Salmon Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food Chicken Feast in Gravy
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Ocean Whitefish & Tuna Feast
85 g, $1.40/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
Tasty Chicken Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.79
Plus tax
Pedigree
Chopped Adult Wet Dog Food With Real Beef
375 g, $0.74/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food Tuna Feast
85 g, $1.40/100g
Out of Stock
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Cod, Sole & Shrimp Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.79
Plus tax
Pedigree
Chopped Adult Wet Dog Food With Real Chicken
375 g, $0.74/100g
Out of Stock
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.79
Plus tax
Pedigree
Dog Food, Wet Chopped Ground Dinner Filet Mignon
375 g, $0.74/100g
Out of Stock
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Cesar
Classic Loaf in Sauce Filet Mignon Flavour Wet Dog Food
100 g, $1.99/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
Tantalizing Turkey Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
CREAMY PURRRR-ÉE Cat Treats, Chicken
48 g, $7.27/100g
sale: $10.99, formerly: $11.49
SAVE $0.50
Plus tax
Purina
Cat Chow Complete Dry Cat Food Real Chicken
2 kg, $0.55/100g
sale: $0.75, formerly: $1.10
SAVE $0.35
Plus tax
Pedigree
Choice Cuts In Gravy Filet Mignon Flavour Adult Wet Dog Food Pouch
100 g, $0.75/100g

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Plus tax
Temptations
Cat Treats, Tasty Chicken Flavour
454 g, $1.54/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Cesar
Dog Food, Filets in Sauce New York Strip Flavour Wet
100 g, $1.99/100g
sale: $10.99, formerly: $11.49
SAVE $0.50
Plus tax
Purina
Kitten Chow Advanced Nutrition Dry Kitten Food Real Chicken
1.8 kg, $0.61/100g
sale: $0.75, formerly: $1.10
SAVE $0.35
Plus tax
Pedigree
Choice Cuts In Gravy Grilled Chicken Flavour Adult Wet Dog Food Pouch
100 g, $0.75/100g

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Plus tax
Pedigree
Marrobone Adult Dog Treats Real Beef Flavour with Real Bone Marrow
1.9 kg, $0.63/100g
1,000 PC Optimum Points
Low Stock

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Plus tax
Pedigree
Dentastix Oral Care Original Adult Dog Treats For Medium Breeds
608 g, $1.97/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $10.99, formerly: $11.49
SAVE $0.50
Plus tax
Purina
Cat Chow Indoor Dry Cat Food Real Chicken
1.6 kg, $0.69/100g
sale: $40.99, formerly: $42.99
SAVE $2.00
Plus tax
Purina
Alpo Cookout Classics Dry Dog Food Pork, Beef, Chicken & Veggie
16 kg, $0.26/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $10.50, formerly: $11.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSchneiders
Juicy Jumbos Original Hot Dogs
450 g, $2.33/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Mozzarella Cheese Bar
400 g, $1.25/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































