
Entertaining Platters
Freshly prepared platters for effortless hosting

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Boursin
150 g, $3.33/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
President's Choice
250 ml, $1.60/100ml

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Boursin
150 g, $3.33/100g

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Boursin
150 g, $3.33/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $3.00/100g
sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
President's Choice
340 g, $2.06/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
180 g, $2.49/100g