
Entertaining Platters
Freshly prepared platters for effortless hosting
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $3.00/100g

sale: $7.00, formerly: $8.79
SAVE $1.79
Castello
200 g, $3.50/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
180 g, $2.49/100g
Low Stock
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $3.00/100g

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Boursin
150 g, $3.33/100g

sale: $14.79, formerly: $15.79
SAVE $1.00
Balderson
280 g, $5.28/100g
Out of Stock

sale: $14.00, formerly: $15.99
SAVE $1.99
President's Choice
450 g, $3.11/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
180 g, $2.49/100g
Low Stock

sale: $7.00, formerly: $8.79
SAVE $1.79
Castello
200 g, $3.50/100g

sale: $12.79, formerly: $13.79
SAVE $1.00
Balderson
280 g, $4.57/100g