
Entertaining Platters
Freshly prepared platters for effortless hosting
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
200 g, $2.25/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
100 g, $3.50/100g

sale: $7.00, formerly: $10.29
SAVE $3.29
Castello
200 g, $3.50/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Pillers
$35.00/1kg $15.88/1lb

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
180 g, $2.49/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
120 g, $3.74/100g

sale: $13.49, formerly: $14.49
SAVE $1.00
Balderson
250 g, $5.40/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
200 g, $2.25/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
200 g, $2.25/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
180 g, $2.49/100g