
Entertaining Platters
Freshly prepared platters for effortless hosting
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
185 g, $1.89/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $3.00/100g

sale: $13.49, formerly: $14.49
SAVE $1.00
Balderson
250 g, $5.40/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
120 g, $3.74/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
225 g, $2.00/100g

sale: $7.00, formerly: $8.79
SAVE $1.79
Castello
170 g, $4.12/100g