Hit of the Month
Lowest prices, best deals. Don't miss this month's deal.
Filters
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Cedar Valley
Pita Chips Classic Spice
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Chocolate Chip Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Smoked Steelhead Salmon
50 g, $6.00/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Cedar Valley
Pita Chips Garlic And Herb
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Banana Bread Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Wild Yellowfin Tuna Fillet, Boneless Skinless
92 g, $3.26/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Cedar Valley
Pita Chips Sea Salt
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Brownie Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Kraft
Macaroni & Cheese Shapes
156 g, $1.28/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Cedar Valley
Pita Chips Cinnamon Sugar
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Birthday Cake Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Kraft
White Cheddar Macaroni & Cheese
175 g, $1.14/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Cedar Valley
Pita Chips Mediterranean Za'atar
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Soft Cookies Active Double Chocolate
175 g, $1.71/100g
Out of Stock
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Kraft
Extra Creamy Macaroni And Cheese Dinner
175 g, $1.14/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Rainbow Chip Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Kraft
Sharp Cheddar
175 g, $1.14/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Baked Apple Cookies
210 g, $1.43/100g
Low Stock
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Chocolate Cake Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Active Blueberry Muffin
175 g, $1.71/100g
Low Stock
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Minis Oatmeal Chocolate Chip Cookies
186 g, $1.61/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Cinnamon Bun Cookies
168 g, $1.79/100g






























