Aisle
Brand
Lee Kum Kee
President's Choice
T&T
Deals
Price Reduction
Multi-Buy
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Gluten Free
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
sale: $7.88, formerly: $9.29
SAVE $1.41
445 ml, $1.77/100ml
sale: $4.28, formerly: $4.79
SAVE $0.51
510 ml, $0.84/100g
$6.78
445 ml, $1.52/100ml
Out of Stock
about $6.96
$5.50/1kg $2.50/1lb
about $3.27
$4.41/1kg $2.00/1lb
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.50
350 g, $1.57/100g
about $4.69
$7.69/1kg $3.49/1lb
$8.00
680 g, $1.18/100g
$6.61
$6.61/1kg
about $2.66
$12.10/1kg $5.49/1lb