No items are available.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNo Name
Bagel Everything, 6-Pack
480 g, $0.52/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Turkey Breast Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaCheetos
Puffs Cheese flavoured Snacks
260 g, $2.11/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g


---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































