Filters
Cakes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $17.00, formerly: $18.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Tuxedo Cake
753 g, $2.26/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Charlotte's
Mini Strawberry Parfait
133 g, $3.01/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Charlotte's
Mini Chocolate Parfait
133 g, $3.01/100g

sale: $17.00, formerly: $18.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Strawberry Shortcake
755 g, $2.25/100g

sale: $17.00, formerly: $18.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Tiramisu Cake
675 g, $2.52/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Charlotte's
Mini Chocolate Peanut Butter Parfait
145 g, $2.76/100g
Low Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
La Rocca Truffle Royale Cake Slice
116 g, $3.45/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
La Rocca Chocolate Fudge Cake Slice
159 g, $2.52/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
La Rocca Carrot Cake Slice
180 g, $2.22/100g
sale: $12.00, formerly: $12.50
SAVE $0.50
President's Choice
Cherry-Topped New York-Style Cheesecake
600 g, $2.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
La Rocca Brownie Chocolate Cheesecake Slice
149 g, $2.68/100g
sale: $12.00, formerly: $12.50
SAVE $0.50
President's Choice
Original New York- Style Cheesecake
600 g, $2.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Sour Cream & Chive Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g
Low Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































