Filters
Cakes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $17.00, formerly: $18.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Tuxedo Cake
753 g, $2.26/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Charlotte's
Mini Strawberry Parfait
133 g, $3.01/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Charlotte's
Mini Chocolate Parfait
133 g, $3.01/100g

sale: $17.00, formerly: $18.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Strawberry Shortcake
755 g, $2.25/100g

sale: $17.00, formerly: $18.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Tiramisu Cake
675 g, $2.52/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Charlotte's
Mini Chocolate Peanut Butter Parfait
145 g, $2.76/100g
Low Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
La Rocca Truffle Royale Cake Slice
116 g, $3.45/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
La Rocca Chocolate Fudge Cake Slice
159 g, $2.52/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
La Rocca Carrot Cake Slice
180 g, $2.22/100g
sale: $12.00, formerly: $12.50
SAVE $0.50
President's Choice
Cherry-Topped New York-Style Cheesecake
600 g, $2.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
La Rocca Brownie Chocolate Cheesecake Slice
149 g, $2.68/100g
sale: $12.00, formerly: $12.50
SAVE $0.50
President's Choice
Original New York- Style Cheesecake
600 g, $2.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $11.00 MIN 2
, formerly: $12.00
President's Choice
Thick and Juicy™ Prime Rib Beef Burgers
568 g, $2.11/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































