Egg & Egg Substitutes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.75, formerly: $6.21
SAVE $0.46
Burnbrae Farms
Nature's Best White Eggs, Large
12 ea, $0.48/1ea
Low Stock
sale: $5.75, formerly: $6.19
SAVE $0.44
Burnbrae Farms
Naturegg Nest Laid White Eggs, Large
12 ea, $0.48/1ea
sale: $6.00, formerly: $6.69
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg NestlaidOmega 3 Large Size 12 Eggs
12 ea, $0.50/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaCheetos
Puffs Cheese flavoured Snacks
260 g, $2.11/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Friskies Pâté Wet Cat Food Salmon Dinner
156 g, $0.76/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.31/100ml






























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































