Deli
Deli
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Deli Meat

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Oven Roasted Turkey Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Turkey Breast Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Montreal-Style Smoked Meat
175 g, $2.57/100g

$14.00 Member Price
, formerly: $16.99$15.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaMaple Leaf
Natural Selections Shaved Black Forest Deli Ham, Smoked, Family Size
400 g, $37.50/1kg $3.75/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Cajun Chicken Slices
175 g, $2.57/100g

$14.00 Member Price
, formerly: $16.99$15.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaMaple Leaf
Natural Selections Shaved Turkey Breast, Oven Roasted, Family Size.
375 g, $40.00/1kg $4.00/100g
Deli Cheese

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Prepared in CanadaBoursin
Garlic & Fine Herbs Spreadable Cheese
150 g, $3.33/100g
sale: $14.79, formerly: $15.79
SAVE $1.00
SponsoredBalderson
2 Year Aged Cheddar Cheese
280 g, $5.28/100g
sale: $13.49, formerly: $14.49
SAVE $1.00
SponsoredBalderson
Double Smoked Cheddar Cheese
250 g, $5.40/100g

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Prepared in CanadaBoursin
Shallot & Chives Spreadable Cheese
150 g, $3.33/100g
sale: $4.50, formerly: $5.79
SAVE $1.29
President
Rondelé Garlic & Fine Herbs Spreadable Cheese
125 g, $3.60/100g























































































































