Coffee
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $13.00, formerly: $13.99
SAVE $0.99
Starbucks
Caramel Flavoured Ground Coffee K-Cup Pods Box
10 ea, $1.30/1ea
sale: $13.00, formerly: $13.99
SAVE $0.99
Starbucks
SUNSERA BLEND, Blonde Roast Coffee K-Cup Pods
10 ea, $1.30/1ea
sale: $9.99, formerly: $11.99
SAVE $2.00
Starbucks
By Nespresso Single Origin Colombia
57 g, $17.53/100g
sale: $13.00, formerly: $14.00
SAVE $1.00
Starbucks
Crema Collection Salted Caramel Premium Instant Coffee Mix
202 g, $6.44/100g
sale: $13.00, formerly: $13.99
SAVE $0.99
Starbucks
House Blend Coffee, Keurig Coffee Pods, K-cups
115 g, $11.30/100g
sale: $13.00, formerly: $13.99
SAVE $0.99
Starbucks
True North Blend Blonde Roast Ground Coffee K-Cup Pods
10 ea, $1.30/1ea
sale: $13.00, formerly: $13.99
SAVE $0.99
Starbucks
K Cup Decaf House Blend Medium Roast Ground Coffee K-Cup Pods
10 ea, $1.30/1ea
sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Caffe Borbone
Aluminum Coffee Capsules, Crema Superiore, 10 Pack
10 ea, $0.80/1ea
sale: $13.00, formerly: $14.00
SAVE $1.00
Starbucks
Crema Collection Madagascar Vanilla Premium Instant Coffee Mix
202 g, $6.44/100g
sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Caffe Borbone
Aluminum Coffee Capsules, Espresso Intenso, 10 Pack
10 ea, $0.80/1ea
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Kicking Horse
Happy Camper, Medium Roast, K-Cup Coffee Pods, 10 Count
10 ea, $1.40/1ea
sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Caffe Borbone
Lungo 100% Arabica Coffee Capsules, 10 Count
10 ea, $0.80/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $11.00 MIN 2
, formerly: $12.00
President's Choice
Thick and Juicy™ Prime Rib Beef Burgers
568 g, $2.11/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaCheetos
Puffs Cheese flavoured Snacks
260 g, $2.11/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Turkey Breast Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Brizzolio Sausage Buns
420 g, $1.02/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNo Name
Bagel Everything, 6-Pack
480 g, $0.52/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g













































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































