Drink Mixes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.37 MIN 2
, formerly: $4.00
President's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $1.33/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Eagle Brand
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $1.66/100ml

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Nestlé
Nesquik Chocolate Syrup
700 ml, $1.14/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Energy Peach Mango Drink Mix Powder
22 g, $20.41/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Energy Grape Drink Mix Powder
33 g, $13.61/100g
Low Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Hydrate Berry Burst Electrolyte Drink Mix
48 ml, $9.35/100ml
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Watermelon Strawberry Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Peach Mango Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Cherry Blackberry Liquid Water Enhancer
48 ml, $9.35/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Crystal Light
Liquid Drink Mix, Strawberry Lemonbabe
48 ml, $9.35/100ml
Low Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Hydrate Lemon Lime Electrolyte Drink Mix
48 ml, $9.35/100ml
Out of Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Energy Wild Strawberry Drink Mix Powder
31 g, $14.48/100g
Out of Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Hydrate Lemon Lime Electrolyte Drink Mix
45 g, $9.98/100g

sale: $2.50 MIN 4
, formerly: $2.75
Carnation
Fat Free Evaporated Milk
354 ml, $0.78/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Hydrate Berry Burst Electrolyte Drink Mix
38 g, $11.82/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Cherry Flavoured Liquid Water Enhancer with Niacin and Vitamin B6 for Energy Metabolism
48 ml, $8.33/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Arizona
Iced Tea with Peach Flavour
960 ml, $0.21/100ml

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Nestlé
Nesquik Strawberry Syrup
510 ml, $1.57/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Eagle Brand
Low Fat Sweetened Condensed Milk
300 ml, $1.66/100ml
Low Stock

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Nestlé
Less Sugar Chocolate Syrup
510 ml, $1.57/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Lemonade Powdered Drink Mix
40 g, $11.23/100g
Out of Stock
sale: $6.00, formerly: $7.49
SAVE $1.49
Torani
Sugar-Free Syrup, French Vanilla
375 ml, $1.60/100ml
Low Stock

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Eagle Brand
Dulce De Leche Sweetened Condensed Milk
300 ml, $1.66/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaCheetos
Puffs Cheese flavoured Snacks
260 g, $2.11/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Rippled Kettle Cooked Sour Cream & Chive Flavour Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Turkey Breast Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $10.50, formerly: $11.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSchneiders
Juicy Jumbos Original Hot Dogs
450 g, $2.33/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































