Liquid Drink Mix
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.37 MIN 2
, formerly: $4.00
President's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $1.33/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Eagle Brand
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $1.66/100ml

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Nestlé
Nesquik Chocolate Syrup
700 ml, $1.14/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Energy Peach Mango Drink Mix Powder
22 g, $20.41/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Energy Grape Drink Mix Powder
33 g, $13.61/100g
Low Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Hydrate Berry Burst Electrolyte Drink Mix
48 ml, $9.35/100ml
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Watermelon Strawberry Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Peach Mango Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Cherry Blackberry Liquid Water Enhancer
48 ml, $9.35/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Hydrate Lemon Lime Electrolyte Drink Mix
48 ml, $9.35/100ml
Out of Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Energy Wild Strawberry Drink Mix Powder
31 g, $14.48/100g
Out of Stock

sale: $2.50 MIN 4
, formerly: $2.75
Carnation
Fat Free Evaporated Milk
354 ml, $0.78/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Cherry Flavoured Liquid Water Enhancer with Niacin and Vitamin B6 for Energy Metabolism
48 ml, $8.33/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Arizona
Iced Tea with Peach Flavour
960 ml, $0.21/100ml

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Nestlé
Nesquik Strawberry Syrup
510 ml, $1.57/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Eagle Brand
Low Fat Sweetened Condensed Milk
300 ml, $1.66/100ml
Low Stock

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Nestlé
Less Sugar Chocolate Syrup
510 ml, $1.57/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Lemonade Powdered Drink Mix
40 g, $11.23/100g
Out of Stock
sale: $6.00, formerly: $7.49
SAVE $1.49
Torani
Sugar-Free Syrup, French Vanilla
375 ml, $1.60/100ml
Low Stock

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Eagle Brand
Dulce De Leche Sweetened Condensed Milk
300 ml, $1.66/100ml
sale: $6.00, formerly: $7.49
SAVE $1.49
Torani
Sugar-Free Syrup, Classic Caramel
375 ml, $1.60/100ml
Out of Stock
sale: $6.00, formerly: $7.49
SAVE $1.49
Torani
Sugar-Free Syrup, Brown Sugar Cinnamon
375 ml, $1.60/100ml
Out of Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
iiCiNG
Liquid Beverage Enhancer Root Beer
48 ml, $10.40/100ml
Low Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
iiCiNG
Liquid Beverage Enhancer Pina Colada
48 ml, $10.40/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Blood Orange + Echinacea Liquid Water Enhancer with Zinc for Immune Support
48 ml, $8.33/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Rippled Kettle Cooked Sour Cream & Chive Flavour Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNo Name
Bagel Everything, 6-Pack
480 g, $0.52/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Everything Bagel
450 g, $0.95/100g












































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































