Soft Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Canada Dry
Tonic Water
6x222.0 ml, $0.43/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
FANTA
Naturally Flavoured Sparkling Beverage Crimson Sour Cherry
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
President's Choice
Mini Cola 6 Pack
222 ml, $0.34/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.79
Plus tax
President's Choice
Lychee Flavoured Sparkling Soda
12x355.0 ml, $0.18/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.79
Plus tax
President's Choice
Lemonade Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.18/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Schweppes
Ginger Ale
6x222.0 ml, $0.41/100ml
Low Stock

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Canada Dry
Tonic Water Zero Sugar
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
FANTA
Soda Strawberry Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Sprite
Lemon Lime Soda Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Schweppes
Tonic Water
6x222.0 ml, $0.41/100ml
Low Stock

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Schweppes
Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Low Stock
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
FANTA
Ghost Face Punch Soda Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.79
Plus tax
President's Choice
Peach and Ginger Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.18/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.79
Plus tax
President's Choice
Watermelon Lemon Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.18/100ml
Low Stock

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Schweppes
Tonic Water
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.79
Plus tax
President's Choice
Orange Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.18/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Schweppes
Club Soda
6x222.0 ml, $0.41/100ml
Out of Stock

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.69
The Great Gentleman
Spicy Pineapple Soda
250 ml, $0.68/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Schweppes
Club Soda
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Low Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Canada Dry
Peach Mango Ginger Ale
6x222.0 ml, $0.43/100ml
Out of Stock

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Pepsi
Zero Sugar Cola
6x222.0 ml, $0.41/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $11.00 MIN 2
, formerly: $12.00
President's Choice
Thick and Juicy™ Prime Rib Beef Burgers
568 g, $2.11/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaCheetos
Puffs Cheese flavoured Snacks
260 g, $2.11/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Turkey Breast Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Brizzolio Sausage Buns
420 g, $1.02/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNo Name
Bagel Everything, 6-Pack
480 g, $0.52/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































