Frozen Appetizers & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
Mozzarella Cheese Sticks
454 g, $1.98/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.99
Pillsbury
Pizza Pops 3 Cheese Flavour 8ct
760 g, $1.18/100g
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.99
Pillsbury
Pizza Pops Pepperoni and Bacon 8ct
760 g, $1.18/100g

sale: $9.00, formerly: $12.00
SAVE $3.00
President's Choice
Pork Sausage Roll
500 g, $1.80/100g
Low Stock
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
Bacon-Wrapped Stuffed Jalapeno Peppers
225 g, $4.00/100g

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
Tortilla and Jalapeno Cheese Sticks
345 g, $2.61/100g

sale: $10.50, formerly: $14.49
SAVE $3.99
Pogo
All Beef Frozen Corn Dogs
600 g, $1.75/100g
sale: $9.00, formerly: $12.00
SAVE $3.00
President's Choice
Mini Sausage Rolls, Chicken
500 g, $1.80/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaCheetos
Puffs Cheese flavoured Snacks
260 g, $2.11/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































