Fresh Juice & Smoothies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$6.00
Plus tax
Prepared in Canada
Greenhouse
Sweet Greens Organic Smoothie, Low Sugar
300 ml, $2.00/100ml
Low Stock

$6.00
Plus tax
Prepared in Canada
Greenhouse
Berry Banana Organic Smoothie, Low Sugar
300 ml, $2.00/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaCheetos
Puffs Cheese flavoured Snacks
260 g, $2.11/100g














---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































