Filters
Easy Meals & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50 MIN 4
, formerly: $3.39
Kraft
Original Macaroni & Cheese Snack Cups
58 g, $5.84/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Kraft
Extra Creamy Macaroni And Cheese Dinner
175 g, $1.71/100g
sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Kraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Bens Original
Street Food Korean Style Bbq Noodles
250 g, $2.40/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
Deluxe Cheddar Macaroni and Cheese Dinner
225 g, $0.80/100g
sale: $7.00, formerly: $8.99
SAVE $1.99
Samyang
Hot Chicken Flavor Ramen Stir-Fried Noodle
5x140.0 g, $1.00/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Betty Crocker
Creamy Scalloped Potatoes
141 g, $2.69/100g
Out of Stock
sale: $2.50 MIN 4
, formerly: $3.39
Kraft
Three Cheese Macaroni & Cheese Snack Cup
58 g, $5.84/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNo Name
Bagel Everything, 6-Pack
480 g, $0.52/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Everything Bagel
450 g, $0.95/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































