Filters
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.99, formerly: $4.99
SAVE $1.00
Kiju
Mango Orange Fruit Juice Blend
1 l, $0.40/100ml

sale: $3.99, formerly: $4.99
SAVE $1.00
Kiju
Pomegranate Cherry Fruit Juice Blend
1 l, $0.40/100ml

sale: $17.00, formerly: $21.49
SAVE $4.49
Kicking Horse
Organic Fairtrade Medium Roast Whole Bean Coffee, Three Sisters
454 g, $3.74/100g

sale: $17.00, formerly: $21.49
SAVE $4.49
Kicking Horse
Organic Fairtrade Dark Roast Whole Bean Coffee, Kick Ass
454 g, $3.74/100g
Out of Stock

sale: $17.00, formerly: $21.49
SAVE $4.49
Kicking Horse
Organic Fairtrade Dark Roast Whole Bean Coffee, Decaf
454 g, $3.74/100g

sale: $17.00, formerly: $21.49
SAVE $4.49
Kicking Horse
Organic Fairtrade Medium Roast Whole Bean Coffee, Cliff Hanger Espresso
454 g, $3.74/100g

sale: $17.00, formerly: $21.49
SAVE $4.49
Kicking Horse
Organic Fairtrade Medium Roast Whole Bean Coffee, Smart Ass
454 g, $3.74/100g

sale: $17.00, formerly: $21.49
SAVE $4.49
Kicking Horse
Organic Fairtrade Dark Roast Whole Bean Coffee, Half Ass
454 g, $3.74/100g

sale: $17.00, formerly: $21.49
SAVE $4.49
Kicking Horse
Organic Fairtrade Light Roast Whole Bean Coffee, Hola
454 g, $3.74/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.31/100ml




































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































