
Slice Into Celebration
For birthdays or just because, we've got the cake
Crowd-pleasing cakes, pies, ice cream, squares, and more

sale: $5.50, formerly: $7.99
SAVE $2.49
Chapmans
2 l, $0.28/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.99
SAVE $1.49
Kraft
1 l, $0.45/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Gay Lea
225 g, $2.00/100g