Crowd-pleasing cakes, pies, ice cream, squares, and more
For birthdays or just because, we've got the cake
Freshly prepared platters for effortless hosting
Find everything you need to get guests grazing
$16.00
765 g, $2.09/100g
Out of Stock
$1.00
Plus tax
Unique
1 ea, $1.00/1ea
$6.00
456 g, $1.32/100g
$8.00
Farmer's Market
400 g, $2.00/100g
$5.50
Kimberley's Bakeshoppe
383 g, $1.44/100g
$12.00
President's Choice
600 g, $2.00/100g
$3.99
Wilton
13 ea, $0.31/1ea
PC Optimum Offer
sale: $17.00, formerly: $18.00
SAVE $1.00
755 g, $2.25/100g
$4.00
Breyers
1410 ml, $0.28/100ml
$30.00
1.2 kg, $2.50/100g
$7.25
1.5 l, $0.48/100ml
$4.50
PC Black Label
500 ml, $0.90/100ml
$1.49
24 ea, $0.06/1ea
$10.00
1 ea, $10.00/1ea