Go wherever the crunch takes you™
Global flavours to Canadian favourites, we crafted every crunch.
Filters
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
World of Flavours Poutine Flavour Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g
Out of Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Sour Cream & Chive Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g
Out of Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Jalapeno Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
Out of Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Loads Of All Dressed Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Spicy Dill Pickle Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Loads Of Ketchup Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Loads of Creamy Dill Pickle Flavour Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Chocolate Chip Cookie
300 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
White Corn Restaurant Style Tortilla Chips
320 g, $1.25/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Chocolate Chunk Cookie
300 g, $1.50/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
President's Choice
Sea Salt Purple Kernel Popcorn
220 g, $2.04/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Bite Size Round Tortilla Chips
350 g, $1.14/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Spicy All Dressed Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g
Out of Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
President's Choice
Sweet & Salty Kettle Corn
220 g, $2.04/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Sea Salt Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
President's Choice
Chicago Mix Popcorn
220 g, $2.04/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Soft Baked Chocolate Chip Cookies
300 g, $1.50/100g

sale: $2.75, formerly: $3.00
SAVE $0.25
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy Caramel Granola Bars
5x172.0 g, $0.32/100g

sale: $2.75, formerly: $3.00
SAVE $0.25
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Chip Granola Bars
5x156.0 g, $0.35/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Parmesan Cheese & Garlic Swiss Sticks
100 g, $3.50/100g


















































