Filters
Bread
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
Whole Grain & Protein Blend Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Wonder
White Bread with added Oat Hull Fibre
675 g, $0.59/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
ACE
Sourdough Bistro Protein Multigrain
640 g, $0.78/100g
Low Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
Everything Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
Flax & Quinoa Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $5.00, formerly: $5.79
SAVE $0.79
Sunmaid
Cinnamon Swirl Raisin Bread
450 g, $1.11/100g

sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
Rudolphs
Bavarian Premium Sandwich Bread
500 g, $0.80/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
La Baguetterie
Ciabatta Demi
450 g, $0.78/100g
Out of Stock

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
President's Choice
Hot Cross Buns Extra-Raisins
565 g, $0.71/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $10.50, formerly: $11.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSchneiders
Juicy Jumbos Original Hot Dogs
450 g, $2.33/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Mozzarella Cheese Bar
400 g, $1.25/100g




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































