Natural and Organic
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Dark Chocolate, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.29
SAVE $2.29
Elmhurst
Oat Beverage Unsweetened
946 ml, $0.74/100ml
sale: $9.99, formerly: $11.99
SAVE $2.00
Organic Meadow
Organic Butter, Unsalted
454 g, $2.20/100g
Low Stock
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Elmhurst
Cashew & Gluten-Free Oat Beverage Cinnamon Churro
750 ml, $1.47/100ml
Low Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Dark Chocolate, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Original, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Cashew Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Coconut Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Oat Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.75 l, $0.30/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaCheetos
Puffs Cheese flavoured Snacks
260 g, $2.11/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Turkey Breast Slices
175 g, $2.57/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































