Natural and Organic
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Oat Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.29
SAVE $2.29
Elmhurst
Oat Milk Barista Edition
964 ml, $0.74/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
PC Organics
Organic Partly Skimmed Milk 1% M.F.
4 l, $0.25/100ml
sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
PC Organics
Organic Partly Skimmed Milk 2% M.F.
4 l, $0.25/100ml
sale: $10.00, formerly: $11.49
SAVE $1.49
PC Organics
Organic Whole Milk 3.25% M.F.
4 l, $0.25/100ml
sale: $5.25, formerly: $6.79
SAVE $1.54
PC Organics
Organics Salted Butter Churned
250 g, $2.10/100g
Out of Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Original, Dairy Free, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g





























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































