Iced Tea & Iced Coffee
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Peach Party Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Razzleberry Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Arizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.21/100ml

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Strawberry Lemon Love Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Caddy Shack Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Arizona
100% Natural Iced Tea with Lemon
960 ml, $0.21/100ml

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Greenest of All Teas Can
695 ml, $0.33/100ml
Out of Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.79
Pure Leaf
Green Tea with Honey Iced Tea
547 ml, $0.88/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Everything Bagel
450 g, $0.95/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































