Iced Tea & Iced Coffee
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Peach Party Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Razzleberry Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Arizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.21/100ml

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Strawberry Lemon Love Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Caddy Shack Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Arizona
100% Natural Iced Tea with Lemon
960 ml, $0.21/100ml

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Greenest of All Teas Can
695 ml, $0.33/100ml
Out of Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.79
Pure Leaf
Green Tea with Honey Iced Tea
547 ml, $0.88/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































