Frozen Bakery & Breakfast
Filters
Frozen Bakery & Breakfast
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Prepared in Canada
McCain
9 Minute No Flip Potato Patties
600 g, $1.00/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Pillsbury
Toaster Strudel Pastries, Strawberry, Breakfast Snacks, 6 ct
326 g, $1.53/100g
Out of Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Pillsbury
Toaster Strudel Apple Pastries , 6 Pastries
326 g, $1.53/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
All-Butter Chocolate-Filled Croissants
320 g, $1.72/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
All-Butter Raspberry-Filled Croissants
360 g, $1.53/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaCheetos
Puffs Cheese flavoured Snacks
260 g, $2.11/100g







































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































