Pasta & Perogies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
Cheemo
Pre-Cooked Perogies, Potato and Cheddar Cheese
907 g, $0.33/100g

sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
Cheemo
Perogies, Bacon and Romano Cheese Flavour
907 g, $0.33/100g

sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
Cheemo
Perogies, Three Cheese
907 g, $0.33/100g

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Cheemo
Perogies, Potatoes & Cheddar Cheese
2 kg, $0.35/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $3.00, formerly: $5.49
SAVE $2.49
President's Choice
Cauliflower Riced Ready Veggie
500 g, $0.60/100g

sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
Cheemo
Perogies Potato & Onion
907 g, $0.33/100g

sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
Cheemo
Heritage Pierogies, Harvest Potatoes with Aged White Cheddar Cheese
815 g, $0.37/100g

sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
Cheemo
Perogies, Roast Garlic
907 g, $0.33/100g

sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
Cheemo
Perogies, Cream Cheese & Savoury Dill
815 g, $0.37/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g
Low Stock
























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































