Canned Beans
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Heinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.75/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Unico
Red Kidney Beans, No Salt Added
540 ml, $0.46/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Unico
Black Beans, No Salt Added
540 ml, $0.46/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Heinz
Maple Style Beans With Pure Quebec Maple Syrup
398 ml, $0.75/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Unico
Chick Peas, No Salt Added
540 ml, $0.46/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Heinz
Deep-Browned Beans With Pork & Tomato Sauce
398 ml, $0.75/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Heinz
Deep-Browned Beans With Tomato Sauce
398 ml, $0.75/100ml
Low Stock

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Heinz
Beans with Molasses & Pork
398 ml, $0.75/100ml
Out of Stock
Out of Stock

sale: $1.75, formerly: $2.49
SAVE $0.74
Clark
Beans in Maple Syrup
398 ml, $0.44/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Everything Bagel
450 g, $0.95/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































