Canned Fruit
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
No Name
Unsweetened Apple Sauce
620 ml, $0.37/100ml
Out of Stock
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
No Name
Whole Mandarin Orange Segments in Light Syrup
284 ml, $0.63/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
No Name
Whole Mandarin Orange Segments in Fruit Juice From Concentrate
540 ml, $0.83/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
No Name
Clingstone Peach Slices in Fruit Juice From Concentrate
540 ml, $0.83/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
No Name
Mixed Fruit with Cherries in Light Syrup
796 ml, $0.66/100ml
sale: $2.00, formerly: $3.49
SAVE $1.49
Del Monte
Fruit Cocktail, Water Packed No Sugar Added
398 ml, $0.50/100ml
sale: $2.00, formerly: $3.49
SAVE $1.49
Del Monte
Sliced Peaches In Light Syrup
398 ml, $0.50/100ml
Low Stock
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
No Name
Pear Slices in Fruit Juice From Concentrate
540 ml, $0.83/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
Dole
In Light Fruit Juice Syrup Sliced Peaches
540 ml, $0.92/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Everything Bagel
450 g, $0.95/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g




































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































