Health Cereals & Granola
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kelloggs
Raisin Bran Cereal Family Size
600 g, $1.17/100g

sale: $3.00, formerly: $5.49
SAVE $2.49
Post
Spoon Size Shredded Wheat & Bran Cereal
525 g, $0.57/100g

sale: $3.00, formerly: $5.49
SAVE $2.49
Post
Shredded Wheat Big Biscuit Cereal
425 g, $0.71/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.99
General Mills
Oatmeal Crisp Breakfast Cereal, Almond, High Fibre and Whole Grains
437 g, $1.37/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Nature Valley
Protein Granola, Oats 'n Honey, Healthy Snack and Cereal
310 g, $2.25/100g
Low Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.49
General Mills
Cinnamon Chex Breakfast Cereal, Gluten Free, Whole Grains
345 g, $1.88/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.99
General Mills
Oatmeal Crisp Breakfast Cereal, Triple Berry, High Fibre and Whole Grains
399 g, $1.50/100g
sale: $3.00, formerly: $5.49
SAVE $2.49
Post
Honey Bunches Of Oat Honey Roasted Cereal
340 g, $0.88/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Kelloggs
Frosted Flakes Cereal Strawberry Milkshake Flavour
350 g, $1.71/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Everything Bagel
450 g, $0.95/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































