International Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
KFI
Butter Chicken Cooking Sauce
375 ml, $1.07/100ml
500 PC Optimum Points
Out of Stock

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Butter Chicken Cooking Sauce
400 ml, $1.62/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
VH
Butter Chicken Simmering Sauce
341 ml, $1.47/100ml
sale: $5.98, formerly: $6.28
SAVE $0.30
Flying Goose
Sriracha Hot Chili Sauce Original
730 ml, $0.82/100ml
Out of Stock

$4.00
KFI
Spicy Butter Chicken Cooking Sauce
375 ml, $1.07/100ml
500 PC Optimum Points
Out of Stock

$4.00
KFI
Vegan Butter Chicken Cooking Sauce
395 ml, $1.01/100ml
500 PC Optimum Points
Out of Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
The Spice Tailor
Classic Butter Chicken Mild
285 ml, $2.03/100ml
Low Stock

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Tikka Masala Cooking Sauce
400 ml, $1.62/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Goan Coconut Curry Cooking Sauce
400 ml, $1.62/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Everything Bagel
450 g, $0.95/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g











































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































