Dried Beans
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
PC Blue Menu
Black Turtle Beans
900 g, $0.39/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
PC Blue Menu
Red Split Lentils
900 g, $0.39/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
PC Blue Menu
Red Chili Beans
900 g, $0.39/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
PC Blue Menu
Yellow Split Peas
900 g, $0.39/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
PC Blue Menu
Green Split Peas
900 g, $0.39/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
PC Blue Menu
Great Northern Beans
900 g, $0.39/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
PC Blue Menu
Five-Bean Medley
900 g, $0.39/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
PC Blue Menu
Small White Beans
900 g, $0.39/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Everything Bagel
450 g, $0.95/100g
































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































