Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $29.00, formerly: $31.99
SAVE $2.99
Plus tax
RXBar
Protein Bar, Peanut Butter
12x52.0 g, $4.65/100g

$23.49
Plus tax
Jamieson
Vitamin B12 1,000 mcg Fast Dissolving Tablets
150 ea, $0.16/1ea
Low Stock

sale: $16.79, formerly: $20.99
SAVE $4.20
Plus tax
Centrum
Women 50+ Tablets
90 ea, $0.19/1ea

sale: $16.79, formerly: $20.99
SAVE $4.20
Plus tax
Centrum
Men 50+ Tablets
90 ea, $0.19/1ea

sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Ddrops
Baby Liquid Vitamin D3 400 IU
2.5 ml, $543.60/100ml
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































