Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Plus tax
Emergen C
Super Orange 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.48/1ea
Low Stock
Low Stock

$20.99
Plus tax
Jamieson
Echinacea High Potency Organic Capsules, 1,200 mg
120 ea, $0.17/1ea
Low Stock

sale: $21.99, formerly: $27.49
SAVE $5.50
Plus tax
IronKids Essentials
Gummies For Kids
200 ea, $0.11/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $19.19, formerly: $23.99
SAVE $4.80
Plus tax
Centrum
Adults Multigummies (Block)
150 ea, $0.13/1ea
Low Stock
sale: $16.79, formerly: $20.99
SAVE $4.20
Plus tax
Centrum
Forte Essentials Adult Multivitamin And Multimineral Supplement, 100 Count
100 ea, $0.17/1ea
Low Stock
sale: $20.39, formerly: $25.49
SAVE $5.10
Plus tax
Centrum
Prenatal Multivitamin And Multimineral Supplement, Tablets, 100 Count
100 ea, $0.20/1ea
Low Stock
sale: $19.19, formerly: $23.99
SAVE $4.80
Plus tax
Centrum
Multigummies Multi+Beauty, 90 Count
90 ea, $0.21/1ea
Out of Stock
Low Stock

$44.99
Plus tax
Perfect Sports
Diesel Protein Powder Drink Mix Strawberry Ice Cream
908 g, $4.95/100g
Out of Stock

sale: $21.99, formerly: $27.49
SAVE $5.50
Plus tax
IronKids Essentials
Gummies, Omega-3
180 ea, $0.12/1ea
Low Stock

$22.99
Plus tax
Jamieson
Exxtra-C Vitamin C 1,000 mgTimed Release Capsules
75 ea, $0.31/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock

$31.99
Plus tax
Jamieson
Glucosamine Chondroitin MSM Caplets, 1,300 mg
120 ea, $0.27/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock

$25.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Prenatal Multivitamin Chewables
60 ea, $0.43/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNo Name
Bagel Everything, 6-Pack
480 g, $0.52/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































