Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$25.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Prenatal Multivitamin Chewables
60 ea, $0.43/1ea
Low Stock

$25.99
Plus tax
Jamieson
Glucosamine Regular Strength 500 mg, 360 Count
360 ea, $0.07/1ea
Low Stock
Low Stock
$16.49
Plus tax
Boiron
Arnicare Gel For Muscle And Joint Pain, Swelling From Injuries And Bruising.
75 g, $21.99/100g
Out of Stock
$16.49
Plus tax
Boiron
Arnicare Cream For Muscle And Joint Pain, Swelling From Injuries And Bruising.
70 g, $23.56/100g
Out of Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock

$29.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets For Women
160 ea, $0.19/1ea
Out of Stock

$29.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets For Women 50+
160 ea, $0.19/1ea
Low Stock

$20.49
Plus tax
Life Brand
Probiotic 30 Billion Active Cells, 30 Capsules
30 ea, $0.68/1ea
Low Stock
$10.99
Plus tax
Life Brand
Spectrum Orange, Peach, and Berry Flavours Women Multivitamin 130 Gummies
130 ea, $0.08/1ea
Out of Stock
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Plus tax
Emergen C
Super Orange 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.48/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNo Name
Bagel Everything, 6-Pack
480 g, $0.52/100g





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































