Filters
Household Cleaners
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
No Name
Lemon Scented Disinfectant Wipes
75 ea, $0.06/1ea
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner - Lemon
650 ml, $0.92/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
Bathroom Cleaner Spray - Bathroom Bleach, Mold and Mildew Killer
950 ml, $0.63/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner, Pour, Lemon, Multi Surface Cleaner
1.2 l, $0.50/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant Spray, Crisp Linen, Disinfect and Eliminate Odours on Hard Surfaces & Fabrics
350 g, $2.00/100g

sale: $6.00, formerly: $7.49
SAVE $1.49
Plus tax
Summit
SeptoBac, Septic Tank Treatment
227 g, $2.64/100g
sale: $20.00, formerly: $20.99
SAVE $0.99
Plus tax
Lysol
Disinfecting Wipes Citrus Value Pack
3x110.0 ea, $0.06/1ea
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
Toilet Bowl Cleaner - Bleach, 10X Power Action
710 ml, $0.84/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
Toilet Bowl Cleaner - Power, 10X Cleaning Power
710 ml, $0.84/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaCheetos
Puffs Cheese flavoured Snacks
260 g, $2.11/100g




































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































