Filters
Oral Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Sensodyne
Brilliant Whitening Toothpaste For Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
$10.99
Plus tax
Oral B
Complete Battery Powered Toothbrush, 1 Count, Colours May Vary
1 ea, $10.99/1ea
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Sensodyne
Whitening Plus Tartar Fighting Toothpaste For Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
Low Stock
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Sensodyne
Sensodyne Deep Clean Toothpaste for Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
sale: $7.00, formerly:
Limit 6, after limit $8.49
Plus tax
Crest
3D White Advanced Teeth Whitening Toothpaste, Radiant Mint
135 ml, $6.29/100ml

sale: $7.50, formerly: $9.49
SAVE $1.99
Plus tax
Listerine
Zero Mild Mint Antiseptic Mouthwash, Alcohol Free
1 l, $0.75/100ml
Low Stock
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $6.49
Plus tax
Colgate
Extra Clean Toothbrush Value Pack, Soft
1 ea, $6.49/1ea
sale: $7.00, formerly:
Limit 6, after limit $8.49
Plus tax
Oral B
Dual Clean Toothbrushes, 6 Pack
6 ea, $1.42/1ea
Low Stock
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Crest
Mouthwash Pro Health Complete Clean Mint
1 l, $0.85/100ml
sale: $11.50, formerly: $14.00
SAVE $2.50
Plus tax
TheraBreath
Fresh Breath Oral Rinse Icy Mint
473 ml, $2.43/100ml
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Sensodyne
Kids Berry Twist Toothpaste
75 ml, $9.32/100ml
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.29
Plus tax
Poli Grip
Strong Hold Denture Adhesive Cream, Zinc Free
70 g, $13.27/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaCheetos
Puffs Cheese flavoured Snacks
260 g, $2.11/100g





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































