Personal Care & Beauty
Personal Care & Beauty
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Health & Beauty
Stock up on everyday health and beauty essentials.
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Sensodyne
Brilliant Whitening Toothpaste For Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
sale: $15.19, formerly: $17.99
SAVE $2.80
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Coconut and Vanilla, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
sale: $7.50, formerly: $9.49
SAVE $1.99
Plus tax
Listerine
Cool Mint Antiseptic Mouthwash
1 l, $0.75/100ml
Low Stock
sale: $13.19, formerly: $15.49
SAVE $2.30
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Coconut and Vanilla, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.48/100ml
Bath, Shower & Body Care
Low Stock
Low Stock
Low Stock

$16.49
Plus tax
Prepared in CanadaAveeno
Skin Relief Moisturizing Lotion Fragrance Free
532 ml, $3.10/100ml
Low Stock
sale: $8.50, formerly: $8.99
SAVE $0.49
Plus tax
Dove
Refreshing Extra Fresh Body and Face Wash
532 ml, $1.60/100ml
sale: $13.19, formerly: $15.49
SAVE $2.30
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Coconut and Vanilla, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.48/100ml
sale: $8.50, formerly: $8.99
SAVE $0.49
Plus tax
Dove
Hydrating Clean Comfort Body and Face Wash
532 ml, $1.60/100ml
Low Stock
sale: $13.19, formerly: $15.49
SAVE $2.30
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Eucalyptus and Mint, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.48/100ml
Oral Care
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Sensodyne
Brilliant Whitening Toothpaste For Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Subscribe & EarnSensodyne
Whitening Plus Tartar Fighting Toothpaste For Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Subscribe & EarnSensodyne
Sensodyne Deep Clean Toothpaste for Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
sale: $7.00, formerly:
Limit 6, after limit $8.49
Plus tax
Crest
3D White Advanced Teeth Whitening Toothpaste, Radiant Mint
135 ml, $6.29/100ml

sale: $7.50, formerly: $9.49
SAVE $1.99
Plus tax
Prepared in CanadaListerine
Zero Mild Mint Antiseptic Mouthwash, Alcohol Free
1 l, $0.75/100ml
Low Stock
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $6.49
Plus tax
Colgate
Extra Clean Toothbrush Value Pack, Soft
1 ea, $6.49/1ea
sale: $7.00, formerly:
Limit 6, after limit $8.49
Plus tax
Oral B
Dual Clean Toothbrushes, 6 Pack
6 ea, $1.42/1ea
Low Stock
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Crest
Mouthwash Pro Health Complete Clean Mint
1 l, $0.85/100ml
sale: $11.50, formerly: $14.00
SAVE $2.50
Plus tax
TheraBreath
Fresh Breath Oral Rinse Icy Mint
473 ml, $2.43/100ml
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Sensodyne
Kids Berry Twist Toothpaste
75 ml, $9.32/100ml
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.29
Plus tax
Poli Grip
Strong Hold Denture Adhesive Cream, Zinc Free
70 g, $13.27/100g
Low Stock













































































































