Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.50
Prepared in Canada
President's Choice
Butter Chicken
350 g, $1.57/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in Canada
President's Choice
Chicken Carbonara
260 g, $2.23/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.50
Prepared in Canada
President's Choice
Chicken Korma
350 g, $1.57/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in Canada
President's Choice
Triple Cheddar Shredded Cheese Blend
320 g, $1.56/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in Canada
President's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
Out of Stock
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Broccoli Florets
500 g, $0.60/100g
Out of Stock

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.00
Prepared in Canada
President's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $1.00/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in Canada
President's Choice
Parmesan Shredded Cheese
250 g, $2.00/100g





























































