Discover More Value Than Ever
60-85% Off with 20 Stamps
Collect 20 stamps and get 60- 85% off 1 item from the ZWILLING knife collection.
Price Drop
So you can save more.

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaDr Oetker
Casa di Mama Pepperoni Pizza
395 g, $1.14/100g
sale: $3.50, formerly: $5.50
SAVE $2.00
King's Hawaiian
King’s Hawaiian Sweet Rolls
0.34 kg, $1.03/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Prepared in CanadaBens
BISTRO EXPRESS Jasmine Rice Side Dish
240 g, $1.58/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaDr Oetker
Ristorante Thin Crust Pepperoni Pizza
320 g, $1.41/100g
Low Stock

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Prepared in CanadaBens
BISTRO EXPRESS Basmati Rice Side Dish
250 g, $1.52/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaDr Oetker
Ristorante Thin Crust Spinaci (Spinach) Pizza
390 g, $1.15/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaDr Oetker
Ristorante Thin Crust Quattro Formaggi (4 Cheese) Pizza
340 g, $1.32/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaDr Oetker
Casa di Mama Hawaiian Pizza
400 g, $1.13/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaDr Oetker
Casa di Mama Deluxe Pizza
410 g, $1.10/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Prepared in CanadaBens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Roasted Chicken Flavour
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Prepared in CanadaBens
BISTRO EXPRESS Vegetable Medley Rice Side Dish
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Prepared in CanadaBens
BISTRO EXPRESS Butter & Garlic Rice
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Prepared in CanadaBens
BISTRO EXPRESS Fried Rice Side Dish
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Prepared in CanadaBens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Mushroom Flavour
250 g, $1.52/100g
Lowest prices, best deals. Don't miss this month's deal.
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Classic Spice
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Chocolate Chip Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthSmoked Steelhead Salmon
50 g, $6.00/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Garlic And Herb
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Banana Bread Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthWild Yellowfin Tuna Fillet, Boneless Skinless
92 g, $3.26/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Sea Salt
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Brownie Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Macaroni & Cheese Shapes
156 g, $1.28/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Cinnamon Sugar
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Birthday Cake Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
White Cheddar Macaroni & Cheese
175 g, $1.14/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Mediterranean Za'atar
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Soft Cookies Active Double Chocolate
175 g, $1.71/100g
Out of Stock
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Extra Creamy Macaroni And Cheese Dinner
175 g, $1.14/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Rainbow Chip Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Sharp Cheddar
175 g, $1.14/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Baked Apple Cookies
210 g, $1.43/100g
Low Stock
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Chocolate Cake Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Active Blueberry Muffin
175 g, $1.71/100g
Low Stock
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Minis Oatmeal Chocolate Chip Cookies
186 g, $1.61/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Cinnamon Bun Cookies
168 g, $1.79/100g
Weekly Flyer Features
sale: about $9.58, formerly: $19.47
SAVE $9.89
Pork Rib Loin & Sirloin Combination Chop
$6.61/1kg $3.00/1lb
sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
President's Choice
Breaded Butterflied Shrimp
400 g, $2.75/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
President's Choice
Double-Smoked Peat-Smoked Sliced Scottish Atlantic Salmon
150 g, $7.33/100g
Out of Stock

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Prepared in CanadaBoursin
Garlic & Fine Herbs Spreadable Cheese
150 g, $3.33/100g

sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in CanadaChapmans
Super Ice Cream Sandwich Vanilla
12x120.0 ml, $0.38/100ml

sale: $3.00, formerly: $5.49
SAVE $2.49
Prepared in CanadaPost
Shreddies Original Cereals
440 g, $0.68/100g

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Prepared in CanadaOikos
Pro High Protein Yogurt, Vanilla, 13g Protein
650 g, $1.00/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pizza Mozzarella Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Everything Bagel
450 g, $0.95/100g
Low Stock
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Chicken, Bacon, and Caramelized Onion Flatbread
340 g, $1.03/100g
Low Stock

sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
Prepared in CanadaCheemo
Pre-Cooked Perogies, Potato and Cheddar Cheese
907 g, $0.33/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Broccoli Florets
500 g, $0.60/100g
Out of Stock
sale: $7.00, formerly: $10.00
SAVE $3.00
Plus tax
Reese's
25Ct Peanut Butter Cups Snack Sized Candy
390 g, $1.79/100g
Out of Stock
sale: $10.00, formerly: $14.00
SAVE $4.00
Plus tax
Subscribe & EarnTide
Liquid Detergent, Original 48 lds
1.77 l, $0.56/100ml

$13.99 Member Price
, formerly: $26.99$19.99 Non-Members
SAVE $7.00
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Bathroom Toilet Tissue
20 ea, $1.00/1ea

$13.99 Member Price
, formerly: $19.99 Non-Members
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Original Facial Tissue 12 Pack
12 ea, $1.67/1ea
sale: $1.00, formerly: $1.99
SAVE $0.99
Campbell's
Franco American Beef Gravy
284 ml, $0.35/100ml
Out of Stock
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
Ground 100% Arabica Coffee Pike Place Medium Roast
340 g, $3.53/100g
2,000 PC Optimum Points

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $5.00, formerly: $7.50
SAVE $2.50
Prepared in CanadaSimply
Juice Orange Pulp Free Orange Juice Bottle
1.36 l, $0.37/100ml
500 PC Optimum Points
Low Stock

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaKraft
Calorie-Wise Balsamic Vinaigrette Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml

sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Smoked Wild Sockeye Salmon
150 g, $7.33/100g

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Prepared in CanadaBoursin
Shallot & Chives Spreadable Cheese
150 g, $3.33/100g

sale: $6.50, formerly: $8.50
SAVE $2.00
Prepared in CanadaStrawberry Rhubarb Pie, 8 Inch
680 g, $0.96/100g

sale: $5.50, formerly: $7.99
SAVE $2.49
Prepared in CanadaChapmans
Premium French Vanilla Ice Cream
2 l, $0.28/100ml

sale: $3.00, formerly: $5.49
SAVE $2.49
Prepared in CanadaPost
Spoon Size Shredded Wheat & Bran Cereal
525 g, $0.57/100g

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaPresident's Choice
Triple Cheddar Shredded Cheese Blend
320 g, $1.56/100g
Low Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Ancient Grains with Red Fife Bread
600 g, $0.72/100g
Members Save More
Earn and redeem points towards free groceries.
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Original
200 g, $3.00/100g
$6.00 Member Price
, formerly: $11.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.26/100ml

$13.99 Member Price
, formerly: $26.99$19.99 Non-Members
SAVE $7.00
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Bathroom Toilet Tissue
20 ea, $1.00/1ea

$14.00 Member Price
, formerly: $16.99$15.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaMaple Leaf
Natural Selections Shaved Turkey Breast, Oven Roasted, Family Size.
375 g, $40.00/1kg $4.00/100g

$13.99 Member Price
, formerly: $20.99$19.99 Non-Members
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Towels 2 Ply
6 ea, $3.33/1ea
Low Stock
$30.00 Member Price
, formerly: $70.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
Ridge Dinnerware Set - 12 Pieces
1 ea, $70.00/1ea

$13.99 Member Price
, formerly: $19.99 Non-Members
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Original Facial Tissue 12 Pack
12 ea, $1.67/1ea
$20.00 Member Price
, formerly: $32.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
Stainless Steel Mixing Bowl Set, 5 Piece
5x1.0 ea, $6.40/1ea

$14.00 Member Price
, formerly: $16.99$15.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaMaple Leaf
Natural Selections Shaved Black Forest Deli Ham, Smoked, Family Size
400 g, $37.50/1kg $3.75/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Everything
200 g, $3.00/100g

$14.00 Member Price
, formerly: $16.99$15.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Deli Assortment Slices
400 g, $3.75/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Garlic Parmesan
200 g, $3.00/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps Bold & Spicy Buffalo Wing
200 g, $3.00/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Thin, Crunchy Pretzel Crackers Sea Salt & Cracked Pepper Deli Style Limited Edition!
200 g, $3.00/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
NewThe Snack Factory
Thin, Crunchy Pretzel Crackers Mediterranean Herb
141 g, $4.26/100g
Everyday Low Prices
Value you can count on.
Low Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Turkey Breast Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Cajun Chicken Slices
175 g, $2.57/100g
$20 Chicken or Rib Meal
Buy 1 chicken or rib meal and a 1L Pepsi beverage for $20. All meals come with a small side of potatoes wedges and mac & cheese. Reflected on receipt at time of pick-up or delivery..

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Plus tax
Prepared in CanadaMontellier
Lime Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Plus tax
Prepared in CanadaMontellier
Lemon Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Plus tax
Prepared in CanadaMontellier
Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml
PC® Finds $5 and Under
Quality products at prices you’ll love.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
White Corn Restaurant Style Tortilla Chips
320 g, $1.25/100g

sale: $3.37 MIN 2
, formerly: $4.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $1.33/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
Out of Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Subscribe & EarnPC Organics
Banana, Sweet Potato, and Blueberry Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Subscribe & EarnPC Organics
Fruit, Spinach, and Chia Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Subscribe & EarnPC Organics
Pear, Apple, and Broccoli Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Subscribe & EarnPC Organics
Banana, Apple, and Carrot Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Loads Of Cheddar Cheese Crackers
200 g, $1.75/100g

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
100% Pineapple Juice
1 l, $0.25/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Loads Of All Dressed Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Prepared in CanadaPC Organics
Apple, Banana & Blueberry Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.29
Prepared in CanadaPresident's Choice
Taco Seasoning Mix
24 g, $5.37/100g
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Subscribe & EarnPC Organics
Sweet Potato, Apple, and Mango Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Prepared in CanadaPC Organics
Apple, Green Vegetables & Avocado Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Organic Chicken Broth
900 ml, $0.28/100ml
Out of Stock

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
100% Mango Juice
1 l, $0.25/100ml

sale: $2.75, formerly: $3.00
SAVE $0.25
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Chip Granola Bars
5x156.0 g, $0.35/100g

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Diet Cola
2 l, $0.09/100ml
* Offer expires October 14, 2026. Limit one per customer. You will receive the amount of points qualified for based on the participating products purchased, in a single transaction, of your online order made at www.realcanadiansuperstore.ca, www.newfoundlandgrocerystores.ca, www.independentcitymarket.ca, www.yourindependentgrocer.ca, www.loblaws.ca, www.provigo.ca, www.atlanticsuperstore.ca, www.valumart.ca, or www.zehrs.ca. Offer does not apply on items purchased through Rapid Retail Canada Inc. at rapid.pcexpress.ca or any products on our banner websites that are sold and shipped by third party vendors. Points will appear in PC Optimum account after groceries have been picked upor delivered and transaction has been completed. We are not obligated to award points based on errors or misprints. No cash value. Offer is available to registered PC Optimum members. Membership is free. To register as a PC Optimum member, see in-store or visit pcoptimum.ca. Any products on our banner websites that are sold and shipped by third party vendors are also excluded from this offer. Applicable voucher code must be entered during checkout to redeem. Product availability may vary by store. Offer cannot be combined with any other coupons, discounts or promotions and excludes previous purchases. We reserve the right to cancel any order due to unauthorized, altered, or ineligible use of discount and to modify or cancel this offer due to system error or unforeseen problems without notice. ®/™ The trademarks and logos displayed are trademarks of their respective owners. All rights reserved.




























































































































































































































































