Bakery
Bakery
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Bread

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Whole Grain & Protein Blend Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Bread with added Oat Hull Fibre
675 g, $0.59/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
ACE
Sourdough Bistro Protein Multigrain
640 g, $0.78/100g
Low Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Everything Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Flax & Quinoa Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $5.00, formerly: $5.79
SAVE $0.79
Prepared in CanadaSunmaid
Cinnamon Swirl Raisin Bread
450 g, $1.11/100g

sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
Prepared in CanadaRudolphs
Bavarian Premium Sandwich Bread
500 g, $0.80/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Hot Cross Buns Extra-Raisins
565 g, $0.71/100g









































































