Meals
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $10.00, formerly: $12.00
SAVE $2.00
President's Choice
Meat Lasagna
1.13 kg, $0.88/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.50
President's Choice
Butter Chicken
350 g, $1.57/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.50
President's Choice
Chicken Pad Thai
365 g, $1.51/100g

sale: $10.00, formerly: $12.00
SAVE $2.00
President's Choice
Extra Cheesy Mac and Cheese
1.13 kg, $0.88/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Crave
White Cheddar Mac & Cheese with Bacon Frozen Meal
300 g, $2.33/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Crave
Sweet & Savoury Teriyaki Beef Steak on Rice Frozen Meal
300 g, $2.33/100g

sale: $10.00, formerly: $12.00
SAVE $2.00
President's Choice
Vegetable Lasagna
1.13 kg, $0.88/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
President's Choice
Extra Cheesy Mac and Cheese
340 g, $1.70/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Crave
Cheesy Chicken Alfredo Macaroni & Cheese Single Serve Meal
320 g, $2.18/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.50
President's Choice
Beef and Broccoli
350 g, $1.57/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Crave
Spicy Szechuan Style Fried Chicken on Rice Frozen Meal
300 g, $2.33/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Crave
Bacon & Egg Scramble with Cheddar Cheese Frozen Meal
200 g, $3.50/100g

sale: $10.00, formerly: $12.00
SAVE $2.00
PC Blue Menu
Meat Lasagna
1.13 kg, $0.88/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
President's Choice
Chicken Carbonara
260 g, $2.23/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.50
President's Choice
Chicken Korma
350 g, $1.57/100g
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Healthy Choice
Gourmet Steamers Chicken Teriyaki
283 g, $1.41/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Crave
All Day Breakfast Double Sausage and Bacon Loaded Tots
255 g, $2.74/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Crave
Creamy Butter Chicken Ravioli Single Serve Meal
300 g, $2.33/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
President's Choice
Shepherd's Pie
275 g, $2.11/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
President's Choice
Spaghetti Bolognese
260 g, $2.23/100g
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Healthy Choice
Gourmet Steamers Chicken Fettuccini Alfredo
283 g, $1.41/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaCheetos
Puffs Cheese flavoured Snacks
260 g, $2.11/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































