Instant
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Basmati Rice Side Dish
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Jasmine Rice Side Dish
240 g, $1.58/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Roasted Chicken Flavour
250 g, $1.52/100g
sale: $9.00, formerly: $10.99
SAVE $1.99
Bens Original
CONVERTED Long Grain Parboiled Rice
2.2 kg, $0.41/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Vegetable Medley Rice Side Dish
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Butter & Garlic Rice
250 g, $1.52/100g
sale: $7.50, formerly: $8.49
SAVE $0.99
Minute Rice
Quick Cook Long Grain White
1.4 kg, $0.54/100g
sale: $2.33 MIN 3
, formerly: $2.99
Knorr
Sidekicks Rice & Vermicelli Chicken Fried Rice
153 g, $1.95/100g
sale: $7.50, formerly: $8.49
SAVE $0.99
Minute Rice
Quick Cook Wholegrain Brown
1.2 kg, $0.63/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Fried Rice Side Dish
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Mushroom Flavour
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Whole Grain Brown Rice Side Dish
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Fine Herbs
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Basmati Coconut Rice
240 g, $1.58/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Roasted Garlic
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Basmati Lime and Cilantro Rice
240 g, $1.58/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Jasmine Coconut Rice
240 g, $1.58/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Tomato & Herb Rice
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
Spicy Style Korean BBQ Cheddar & Jalapeno Rice
240 g, $1.58/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Spicy Mexican Style Rice
240 g, $1.58/100g
Out of Stock
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.99
Bens
FAST & FANCY Homestyle Chicken Flavour & Wild Rice
132 g, $2.27/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
Rice and Pulses Smokey Flavour Red Beans and Rice
240 g, $1.58/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
Spicy Style Cheddar & Jalapeno Flavour Rice
240 g, $1.58/100g
Out of Stock

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
Rice and Pulses Southwest Style Brown Rice & Black Beans
240 g, $1.58/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Bens
Street Food Bean & Rice Burrito Bowl, Prepared Entrée
255.15 g, $2.35/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Turkey Breast Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































